slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

DobryMechanik2

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Czy też zdarzyło Ci się podjechać pod dystrybutor paliwa od niewłaściwej strony? Zaprzątnięci mnóstwem spraw niekiedy zapominamy o rzeczach, wydawać by się mogło zupełnie oczywistych. Naturalnie, jeśli danym modelem auta poruszamy się od dłuższego czasu, z pewnością będziemy pamiętać, po której jego stronie producent umieścił wlew paliwa. Jeśli jednak często zmieniamy auta lub dopiero oswajamy się z nowo kupionym samochodem, o pomyłkę na stacji paliw nietrudno.

Na szczęście, nawet jeśli się pomylimy i podjedziemy pod dystrybutor z niewłaściwej strony, nikt nam z tego powodu głowy nie urwie. Wystarczy przestawić auto i po problemie. Jeśli jednak w sposób szczególny zależy Ci na tym, aby unikać tego typu pomyłek, poniżej znajdziesz podpowiedzi, jak raz na zawsze rozwiązać tego typu problem.

Po pierwsze, spójrz na kontrolkę stanu paliwa w swoim aucie. W większości nowych modeli pojazdów i w zdecydowanej większości aut poruszających się po polskich drogach, przy lampce sygnalizującej poziom paliwa znajduje się niewielka strzałeczka. Kierunek tej strzałki oznacza stronę, po której w Twoim aucie znajduje się wlew paliwa. Nie musisz zatem wychodzić z samochodu, by sprawdzić, którą stroną auta podjechać pod dystrybutor paliwa.

Po drugie, warto zapamiętać, że wlew paliwa w większości marek aut europejskich zlokalizowany jest po prawej stronie samochodu, a po lewej stronie w przypadku pojazdów marek azjatyckich, przede wszystkim japońskich i koreańskich. Jeśli zatem jeździsz Audi, Renault, Volvo, BMW, Skodą, Mercedesem, Oplem, Volkswagenem, Fiatem czy Seatem, najprawdopodobniej wlew paliwa w Twoim aucie będzie zlokalizowany po jego prawej stronie – po prawej stronie znajdują się również wlewy paliwa w popularnych markach aut amerykańskich tj. Ford. Jeśli natomiast jesteś właścicielem/właścicielką samochodu marki Toyota, Mazda, Mitsubishi, Kia, Nissan, Lexus, Hyundai czy Honda, wlew paliwa najprawdopodobniej będzie znajdował się z lewej strony Twojego auta.

Jeśli wciąż się mylisz, nie przejmuje się. Przestawienie auta na stacji paliw to nie zbrodnia i nikt nie powinien robić Ci z tego powodu żadnych uwag czy problemów.

Klienci o Nas


rec marek

Marek

Serwisuję swoje auto w Klaksonie i nigdy się nie zawiodłem

rec witold

Witold

W ubiegłym roku miałem stłuczkę. Klakson zajął się moim autem szybko i profesjonalnie.

rec agata

Agata

Co roku wykonuję w Klaksonie przegląd, wymianę filtrów i oleju.

rec grzegorz

Grzegorz

Lubię wiedzieć za co płacę. W Klaksonie zawsze doradzą to co rzeczywiście jest potrzebne.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

  • mechanika samochodowa ogólna
  • klimatyzacja samochodowa
  • elektryka samochodowa
  • pełna obsługa
  • diesel serwis
  • elektronika samochodowa
  • drobne naprawy blacharskie
  • zabezpieczanie podwozi samochodowych
  • auto diagnostyka
  • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790