slajd5

Szukasz polecanego serwisu samochodowego w okolicach Pruszkowa?

Zaufaj specjalistom w klaksonie, całą wiedzę o autach mamy w 1 ręku.

DobryMechanik2

slajd4

Warsztat samochodowy
Pruszków

Elektryka samochodowa, alarmy samochodowe, elektronika samochodowa, serwis dpf/fap/egr, sterowniki silnika naprawa, wszystkie marki, auto diagnostyka komputerowa

DobryMechanik2

slajd1

Serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny

Naprawiamy i serwisujemy zarówno samochody nowe jak i używane w pełnym zakresie

DobryMechanik2

slajd3

Naprawa i serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnianie, diagnostyka, naprawa, czyszczenie i serwis klimatyzacji samochodowej, wszystkie marki

DobryMechanik2

slajd2

Profesjonalny i zaufany warsztat samochodowy Pruszków

Diagnostyka, naprawa, serwis, wszystkie marki diesel - benz

DobryMechanik2

Previous Next Play Pause

Kompleksowy zakres ofertKompleksowy zakres oferty

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę auta. Wykonujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej. Serwisujemy klimatyzację - wykonujemy naprawy, przeglądy i konserwacje.

Profesjonalny serwisProfesjonalny serwis

W ciągu wielu lat istnienia warsztatu wypracowaliśmy metody pracy, które gwarantują Klientom solidną i sprawną pomoc. Skorzystaj z usług doświadczonego mechanika z Pruszkowa. Dajemy Ci gwarancję pełnej satysfakcji z każdej wykonanej naprawy.

Sprawdzona kadraSzeroki zasięg

Nasza firma obsługuje klientów z okolicznych miast - Pruszków, Piastów, Brwinów, Otrębusy, Podkowa leśna, Milanówek, Komorów, Grodzisk Mazowiecki, Kanie Helenowskie, Ursus.

Samochodowa klimatyzacja to prawdziwe wybawienie w czasie największych, letnich upałów. Dzięki niej jazda po zatłoczonych ulicach w okresie wakacji staje się znacznie bardziej komfortowa. Co ciekawe, z klimatyzacji w aucie możemy i powinniśmy korzystać również w chłodniejszych miesiącach roku, zwłaszcza przy wysokiej wilgotności powietrza połączonej z niskimi temperaturami. Klimatyzacja pomoże ograniczyć zjawisko parowania samochodowych szyb, a tym samym przyczyni się do poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze.

Zasada działania samochodowej klimatyzacji jest dość prosta. Cały układ składa się z dwóch części, nisko- i wysokociśnieniowej, i zbudowany jest z kilku połączonych w spójną całość rurek (tworzy układ zamknięty), sprężarki i skraplacza. W rurkach znajduje się czynnik chłodzący, który odpowiada za chłodzenie powietrza wewnątrz auta. Schłodzenie powietrza staje się możliwe dzięki sprężaniu i rozprężaniu czynnika chłodniczego. Przy okazji powietrze przepływające przez klimatyzację zostaje pozbawione wilgoci i to, co jest jedną z wad samochodowej klimatyzacji w czasie lata (suche powietrze może szkodzić na gardło), w czasie jesieni i zimy staje się jej atutem. Klimatyzacja samochodowa w chłodnych miesiącach roku pozwala pozbyć się charakterystycznej mgiełki, jaka osadza się na szybach wewnątrz samochodu.

Z klimatyzacji samochodowej warto korzystać także z innego względu. Z uwagi na charakterystykę konstrukcji, uruchomiona klimatyzacja zużywa się wolniej od takiej, z której korzystamy tylko w wybranych miesiącach roku. Z punktu widzenia trwałości i niezawodności działania klimatyzacji, w nowych samochodach warto mieć włączoną ją stałe, niezależnie od pory roku. Oczywiście włączona klimatyzacja to nieco większe zużycie paliwa (z uwagi na stale włączoną sprężarkę), ale przy najnowszych modelach samochodów i instalowanych w nich układach klimatyzacyjnych, ilość paliwa potrzebnego do obsługi sprężarki jest naprawdę minimalna (na 100km przy włączonej sprężarce zużyjesz dziesiąte części jednego litra oleju lub benzyny). 

Nie zapominaj o regularnym serwisowaniu klimatyzacji. Dbanie o właściwy poziom czynnika chłodzącego i oleju w sprężarce to gwarancja skutecznego i bezawaryjnego działania samochodowej klimatyzacji przez maksymalnie długi czas.

Klienci o Nas


rec marek

Marek

Serwisuję swoje auto w Klaksonie i nigdy się nie zawiodłem

rec witold

Witold

W ubiegłym roku miałem stłuczkę. Klakson zajął się moim autem szybko i profesjonalnie.

rec agata

Agata

Co roku wykonuję w Klaksonie przegląd, wymianę filtrów i oleju.

rec grzegorz

Grzegorz

Lubię wiedzieć za co płacę. W Klaksonie zawsze doradzą to co rzeczywiście jest potrzebne.

ZakresOfertyWybrane elementy oferty

Nasz serwis oferuje m.in. poniższe usługi:

  • mechanika samochodowa ogólna
  • klimatyzacja samochodowa
  • elektryka samochodowa
  • pełna obsługa
  • diesel serwis
  • elektronika samochodowa
  • drobne naprawy blacharskie
  • zabezpieczanie podwozi samochodowych
  • auto diagnostyka
  • alarmy samochodowe

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię usługi - ZADZWOŃ!

Naprawa samochodów Pruszków:

Mercedes Benz
BMW logo
opel
Peugeot logo
toyota
audi
skoda
renault
honda
ford
alfa romeo
jaguar
suzuki
landrover
hyundai
mini morris
nissan
lexus
subaru
Chevrolet
 
608-335-790